1

TMF 2011

9. ročník mezinárodní Konference zaměřené na téma ROLE TREASURY VE FIRMĚ včetně vyhlašení 3.ročníku Treasurera roku .....

Program : http://czechtreasury.cz/files/node/forum/265/treasury_management_forum_2011_aj.pdf

Kód: 
TMF 2011
Datum: 
Čtvrtek, 9. Červen 2011
Místo: 
hotel Olympic, Praha 8 (metro B - Invalidovna)
Program: 

V roce 10. výročí založení Asociace připravili ČAT ve spolupráci s firmou "top vision" již 9. ročník mezinárodní Konference zaměřené na téma ROLE TREASURY VE FIRMĚ. Dojde na řízení rizik, credit management, cash management, platební styk a další treasury aktuální témata. Nebudou chybět TMS, elektronické platební systémy ani real-time zdroje dat. Jako již tradičně mají členi ČAT vstup zdarma !

Česká Asociace Treasury Vás zve na největší událost v oblasti treasury v ČR, pořádané naší asociací a firmou topvision, včetně vyhlašení 3.ročníku Treasurera roku s následným diskusním stolem za moderace opět významné osobnosti.

Na loňské konferenci Česká Asociace Treasury již podruhé oznámila vítěze výroční ceny "Treasurer roku". Stalo se tak za účasti více než stovky treasury manažerů a finančních specialistů.
Hlavní myšlenkou soutěže je ocenění práce korporátních treasury manažerů za výbornou práci či mimořádný počin v oblasti treasury a zvýšení prestiže, povědomí a významu treasury jakožto neoddělitelné součásti finančního řízení českých firem. „Touto cenou chceme poděkovat za náročnou a obětavou práci treasurerů, a ukázat i to, že svět financí nejsou jen controlling a účetnictví. Že je to svět lidí, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost, kteří řeší každodenně úkoly, bez nichž by firma neměla peníze na provoz, natož pak na rozvoj“ uvedl k ocenění Ivan Haco, prezident České Asociace Treasury.

Finanční veřejnost, samy společnosti, ale i banky nominovali přes 20 známých jmen v oboru. Řada manažerů při pohledu na klesající výkonnost své firmy dospěla k názoru, že toto období není právě ideální pro prezentaci výsledků. „Soutěž jsme nechtěli postavit jen na číslech a ekonomických výsledcích firem za uplynulé tři roky, což bylo jedním z podpůrných kritérií při rozhodování řídícího výboru, ale využili jsme ukazatele jako zodpovědnost v rámci společnosti, řízení treasury projektů, prezentace treasury na veřejnosti“, komentovali systém hodnocení lidé z ČAT.

Hlavní cenou pro Treasury manažera roku je účast na podzimní konferenci International Cash and Treasury Management, kterou zajistili, stejně jako další ceny, vyhlašovatelé společně s partnery žebříčku.

Příjemné zážitky na tom letošním Fóru Vám přeje Prezidium ČAT

Cílem Konference je seznámit finanční veřejnost s aktuálními tématy při řízení treasury jednotek v oblasti cash managementu, cash flow, treasury operací, řízení rizik, současně s nabídkou jednotlivých SW poskytovatelů a společností souvisejících s finančními činnostmi.

Konference spojuje přednáškovou část, určenou volně podle zájmu návštěvníků o dané téma v přednáškové části a prezentační část, přístupnou návštěvníkům konference v prostorech mimo přednáškový sál.

Pokud máte zájem o účast na Konferenci, vyplňte a odešlete elektronickou přihlášku. Účastnický poplatek je 6.900,- Kc + DPH, pro registrované členy ČAT je Konference zdarma!