Treasury Fórum 2021

Treasury Fórum

Treasury Fórum 2021
Datum: Středa, 9. Červen 2021
Místo: online
Přednášející: banky, firmy i kolegové z praxe firemního treasury
Koordinátor: ČAT a CAFIN
 
 
FOTOGALERII z Treasury Fóra najdete zde:
 
Program: 

Děkujeme všem účastníkům červnové treasury konference Treasury Fórum 2021 online. Letošní rekordní počet cca 600 účastníků je historický rekord, na který ve fyzické podobě nemůžeme dosáhnout. Věříme, že po odkladu a poté zrušení loňského ročníku, se Vám letošní online akce líbila a že jste byli mile překvapení tak jako mnoho pozitivních ohlasů, které dostáváme.

18.ročník konference nabídl zajímavá vystoupení na hlavním pódiu, souběžné workshopy a nechyběla tradiční panelová diskuze s hlavními ekonomy bank a členem Bankovní rady ČNB !

Již potřetí jsme vyhlašovali vítěze ocenění Treasury projekt roku. Ve spolupráci s partnerem poradenskou společností Ernst&Young došlo k vyhodnocení nominovaných projektů, které jste posílali Vy, členové, banky i finanční veřejnost. Nejlepší projekty, včetně vítězného od ALZAcz. budete mít možnost si poslechnout na speciálním semináři ČAT na podzim.

Podívejte se zde:  https://youtu.be/3jG0psR2bTo

 

 A nyní důležitá informace - web konference bude aktivní 6 měsíců !

 

-V průběhu této doby se lze na konferenci registrovat i dodatečně a po přihlášení shlédnout celou konferenci (jak „Hlavní sál“ tak „Workshop“). Záznamy z jednotlivých vystoupení najdete v „Programu“ u jednotlivých vystoupení pod ikonou „REC“. 

-Prezentace ve formě PDF jsou umístěné u jednotlivých vystoupení v „Programu“ pod ikonou „DOC“.

-Videosmyčka z obědové pauzy je v rámci Programu „Oběd“ pod ikonou „REC“

-V hlavním menu je „FOTOGALERIE“ s videi a fotografiemi ze zkoušek a z konferenčního dne.

-Výsledky Anket jsou zpracovány včetně všech odpovědí a zveřejněny stejně jako Hodnocení konference účastníky.

-po celou dobu 6ti měsíců se můžete podívat na položené otázky v rámci jednotlivých vystoupení a pokračovat i v načatém „chatování“. Partneři konfrence budou konferenční web kontrolovat, zda nějaké otázky nepřibyly.

 

Tradiční pozvánku si můžete stáhnout zde: http://czechtreasury.cz/files/node/seminar/628/pozvanka_treasury_forum_2021.pdf

 

Treasury Fórum je konference určená pro podnikové specialisty zajišťující financování firmy, její platební styk, cash flow a řízení finančních rizik, stejně jako pro banky, které jsou partnerem treasurerů, či poskytovatele finančních služeb.

Pořadatelem je Česká Asociace Treasury (ČAT) ve spolupráci s Českou asociací pro finanční řízení (CAFIN).

 

18. ročník setkání se uskuteční ve středu 9. června 2021 netradičně online (takže nechoďte do hotelu Olympik). Opět pro Vás připravujeme kromě zajímavých prezentací i doprovodný program v podobě seminářů v paralelních sekcích a vystavovatelských stánků. Bohužel Vám letos nemůžeme z důvodu koronaviru nabídnout galavečer - a tak Vás prosíme, abyste si zábavu a dobré jídla a pití připravili již dopředu, aby Vás pak již nic nerušilo.

 

Vstupné:

zdarma pro všechny účastníky !

 

Cílem Konference je seznámit finanční veřejnost s aktuálními tématy při řízení treasury v oblasti cash managementu, cash flow, řízení rizik, současně s nabídkou jednotlivých SW poskytovatelů a společností souvisejících s finančními činnostmi.

V případě jakýchkoli dotazů se informujte na e-mailové adrese info@czechtreasury.cz.

Od Konference můžete očekávat :
- zkušenosti v podání expertů z praxe
- aktuální know how z oboru a trendy v treasury
- praktickou využitelnost informací v podání odborníků z firem
- diskusi a výměnu informací
- paralelní workshopy s ukázkami konkrétních produktů

Pokud máte zájem se o činnosti Asociace do budoucna dozvědět více jako člen ČAT, vyplňte a odešlete elektronickou přihlášku člena (popř. nám napište či zavolejte)