30. března 2021 zvou EuroFinance na workshop - Investing in the crypto asset market: A guide for treasurers

Aktuality

EuroFinance zvou 30. března 2021 v 5PM BST = 18h českého času na workshop Treasury Management with Decentralised Finance - Investing in the crypto asset market: A guide for treasurers  o investování hotovosti do kryptoměn. Na webináři hodnotíme roli, kterou mohou digitální aktiva hrát ve správě hotovosti a likvidity, a vyslechneme treasurery, kteří do toho šli.

Investování hotovosti do kryptoměn je relativně nová praxe, která usiluje o větší návratnost investic ve světě negativních bankovních sazeb. Ačkoli existuje představa, že kryptoměny jsou z tradičního investičního hlediska „riskantní“, uvedení kryptoměn do „práce“ různými způsoby může poskytnout zdroj nízkorizikového a nízkorozpočtového pracovního kapitálu i diverzifikaci strategie portfoliových investic v hotovosti.

Účast : - Monica Singer, vedoucí Jihoafrické republiky, ConsenSys (moderátorka) - Stani Kulechov, zakladatel a CEO, Aave - Michael Shaulov, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Fireblocks - Jeremey Allaire, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Circle - Paul Nicholson, EuroFinance (úvod)

Registrovat se můžete zde:

https://register.gotowebinar.com/register/6573038154654923790?source=Email